Від Порошенка зажадали опублікувати звіт з Угоди з Варфоломієм

newsnetwork.tv

Лідер «Опоблоку» у Верховній Раді Вадим Новинський в ході погоджувальної ради лідерів політсил, представлених в українському парламенті, зажадав від чинного глави держави Петра Порошенка опублікування Угоди про взаємодію та співробітництво, укладеної від імені України з предстоятелем Константинопольського патріархату.

Новинський побажав розсекречення цього документа, та попросив вважати його заяву депутатським запитом до Президентської Адміністрації.

Нагадаємо, що ця Угода була підписана на початку минулого місяця, і була спрямована на створення об’єднаної православної Церкви зі статусом автокефалії. Порошенко висловив впевненість, що підписаний документ завершує процес підготовки до об’єднавчого собору (пройшов 15 грудня в Києві). У свою чергу Вселенський патріарх назвав момент підписання угоди «історичним».

У тексті Угоди обмовляється надання Фанаром Томосу і визнається незалежність українського православного релігійного інституту. Як випливає з цього документа, держава надає цим процесам своє сприяння в рамках законодавства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*