Світові компанії переходять на 4-денний робочий тиждень

n-auditor.com.ua

Провідні компанії світу, які в тестовому режимі запустили для своїх співробітників чотириденний робочий тиждень, відзначили позитивні результати від такого нововведення. За словами керівників компаній, результати спостережень показали, що зменшення робочого тижня на 1 день сприяє поліпшенню працездатності та зниження професійного вигорання.

Так, один із засновників німецької компанії, яка працює в області розробки програмного забезпечення, зазначив, що 10 працівників, яким була надана скорочений робочий тиждень, стали краще справлятися зі своїми обов’язками з-за того, що перестали працювати в прискореному темпі. До того ж, в результаті спостерігалося значне поліпшення сімейних відносин.

Представники нідерландської компанії Perpetual Guardian розповіли, що у працівників, які взяли участь в експерименті, було виявлено зниження стресу і підвищення залученості персоналу в роботу.

Підтвердили ефективність 32-годинного робочого тижня у Федерації британських профспілок (TUC). За їх словами, завдяки залученню новітніх технологій і робототехніки, більшу частину роботи вже давно виконують машини, а значить – нема потреби працювати протягом 5 днів. До того ж, за даними проведеного опитування у 8 країнах, більш ніж половина працівників відзначають, що можуть впоратися з роботою за 5 годин, якщо будуть працювати без перерви.

Британські експерти очікують, що перейти на чотириденний тиждень вдасться вже до кінця століття. Підтримують перехід на 4-денний робочий тиждень і провідні японські експерти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*