У Бухаресті розкритикували «дискримінаційний режим» ЄС

M.dw.com

Один з лідерів правлячої парламентської більшості Румунії виступив із заявою, що Європейський Союз реалізував «дискримінаційний» режим.

Виступаючи перед сотнями однопартійців в румунській столиці, лідер соціал-демократів Лівіу Драгня заявив, що його країна більше не сприйматиме її розгляд Європейським Союзом як держави іншого рівня.

Відзначивши, що в Румунії люблять і поважають європейських лідерів, Драгня підкреслив, що Румунія хоче мати право на власну думку.

Нагадаємо, що Румунія буде головувати в Євросоюзі з першого січня протягом першого півріччя, визначаючи порядок денний і організовуючи зустрічі на високому рівні.

Раніше головування сусідньої з Україною країни в Євросоюзі було під питанням у зв’язку з тим, що між румунським президентом і урядом, що складається з соціал-демократів, істотно погіршилися відносини. Минулого місяця Єврокомісія жорстко розкритикувала реформу судів, яке провело місцевий уряд. У звіті зазначалося, що реформа підірве незалежність органів прокуратури та судових інстанцій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*