Парубій: патріарх Варфоломій – опікун українського народу

Istanbul.mfa.gov.ua

У цей понеділок спікер ВРУ Андрій Парубій на засіданні парламенту виступив із заявою, в якій запросив Константинопольського патріарха Варфоломія виступити у Раді. Крім цього, він зазначив, що минула неділя стала історичним днем. Водночас, він висловив подяку усім тим, хто брав участь у міжцерковному соборі та висловив привітання новому митрополиту УПЦ Епіфанію.

Разом з тим, голова парламенту виказав подяку й голові Константинопольського патріархату Варфоломію за те, що він опікає український народ. Крім того, Парубій відзначив мужність вселенського патріарха у протидії тиску, що чинить Росія. Він також відзначив й екзархів Варфоломія та їх роль в ході Собору.

Також слід зазначити, що вже шостого січня пройде передача Томосу про автокефалію, при цьому, голова українського парламенту також візьме участь у даному заході. Парубій ще раз підкреслив, що запрошує Варфоломія виступити під час засідання ВРУ. Спікер впевнений, що українці мають шанувати патріарха, оскільки він назавжди вписаний в історію нашої держави.

Парубій додав, що питання про автокефальну церкву вже давно вийшло за рамки релігійної сфери, оскільки зачіпає й питання нацбезпеки. Таким чином, українці назавжди розірвали духовні пута з Росією, яка тепер не може втручатися у духовне життя наших громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*