Британія: російські телеканали повинні бути ретельно перевірені

spektr.press

Закордонне інформаційне агентство «Sky News» повідомляє, що британський урядовий орган, медіарегулятор «Ofcom» перевіряє низку програм, що транслюються на міжнародних російських телевізійних каналах «НТВ Мир», а також «РЕН ТВ». Відзначається, що канали зареєстровані в столиці Сполученого Королівства — Лондоні, але при цьому мовлення відбувається на території балтійських країн.

Великобританії стало відомо про програми, в яких освячують отруєння сім’ї Скрипалів, завдяки заяві міністра закордонних справ Латвії. Ці програми датуються виходом в ефір 2 та 3 квітня поточного року.

Представник латвійського зовнішньополітичного відомства в Британії Байба Браже виступила із заявою про те, що якщо порівнювати цю інформацію й ту, яка з’являється в ефірі «Russia Today», то можна сказати, що вона не така вже й погана. Браже зазначила, що російські телевізійні канали, що мовлять на території Латвії, є відкритою пропагандою. Крім цього, вона акцентувала увагу на тому, що «Russia Today» кардинально відрізняється від західного зразка. На думку посла, дані відомості є ключовою причиною, у зв’язку з якою, в Британії зобов’язані звернути увагу на телевізійні канали Російської Федерації.

Один з керівників компанії «Baltic Media Alliance Ltd» Маргус Мерима виступив із заявою про те, що телевізійні канали повинні акцентувати свою увагу на сфері розваг та культури. Маргус Мерима, в свою чергу, займається телемовленням на території Балтійських країн. Згідно з його словами, свобода слова полягає в праві мати різні думки, а не тільки думку посла Латвії Байби Браже.

Відзначається, що в Латвії чекали появи підсумків розслідування до кінця жовтня, проте в «Ofcom» поки не поспішають їх оприлюднити. Варто додати, що Британський урядовий медіарегулятор веде відразу кілька розслідувань щодо телевізійного каналу «Russia Today».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*