Покарання за наругу над могилами захисників України буде посилено

Dnepr.com

Під час сесії Верховної Ради 18 грудня нардепи запланували в другому читанні приступити до розгляду проект закону, що передбачає більш суттєві грошові штрафи за використання форми військовослужбовця в обхід закону. Також передбачається посилити кримінальну відповідальність за вандалізм на місцях поховання захисників України, які загинули в боях за свою країну.

За використання форми службовця Збройних сил України поза передбаченого законом порядку носіння передбачається накладати штрафи від півтори сотні до двох сотень неоподатковуваних доходів.

За хуліганство над могилами захисників України парламентарії планують ввести обмеження свободи тривалістю від трьох до п’яти років, або ж знаходження в пенітенціарних установах на той самий строк.

У парламентський порядок денний також планується включити обговорення мораторію на купівлю-продаж земель сільгосппризначення, що включає до себе п’ятнадцять законопроектів.

З покарань за правопорушення також планується в шістнадцять разів збільшити грошовий штраф за нехтування мотошоломами та ременями безпеки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*