У Львові помер екс-лідер «Правого сектора»

www.dialog.ua

На Львівщині один з колишніх керівників «Правого сектора» Ігор Коцюруба був знайдений мертвим.

Вдень 16 грудня в місцевий відділ Нацполіції надійшло повідомлення від очевидця, який стверджував, що в Червонограді якийсь чоловік намагається звести рахунки з життям. Пізніше було встановлено, що мова йшла про 53-річного уродженця Львова. В результаті отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер в лікарні.

У повідомленні не вказувалася особа загиблого, однак спікер Нацполіції підтвердила засобам масової інформації, що їм є львівський активіст, один із колишніх лідерів «Правого сектора» Ігор Коцюруба.

За фактом смерті розпочато кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство» КК України. Відзначимо, що правоохоронці завжди ведуть кримінальне провадження по даній статті, навіть в разі вчинення суїциду, при точному встановленні якого подібне виробництво закривається.

Оточення загиблого активіста практично відразу заговорило про насильницький характер смерті Коцюруби. Ольга Богомолець, яка очолює парламентський комітет з питань охорони здоров’я, звернулася до керівника ГПУ Юрія Луценка з проханням взяти цю справу під свій особистий контроль. Вона запитала, чи є смерть активістів в Україні масовим явищем, яке залишається без покарання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*