Порошенко: хірургічний центр Матері та Дитини в Дніпрі – кращий в країні

politeka.net

Інформвидання «Інформатор» передає, що в цей понеділок український голова Порошенко наніс візит в нових хірургічний корпус центру матері та дитини ім. Руднєва, який розташований в місті Дніпро. Варто відзначити, що у дітей вперше з’явилася можливість використовувати сучасну медицину у звичайному медичному закладі. Також підкреслюється, що дана установа була побудована Дніпропетровською ОДА.

Порошенко підкреслив, що на даний момент цей центр є найкращим на території держави. При цьому, раніше для отримання медпослуг подібного рівня громадяни повинні були звертатися в іноземні клініки. Зараз же сучасне обладнання з’явилося й в нашій країні. На думку політика, цей прогрес є наслідком реформ децентралізації, відповідно до якої, кошти надходять у місцевий бюджет.

Голова Дніпропетровської обласної адміністрації Валентин Резніченко розповів, що в зазначеному медичному закладі є все необхідне сучасне технічне оснащення. Крім того, для того, щоб посприяти швидкому одужанню дітей клініку оформили практично в домашній обстановці.

Водночас, зазначається, що головною гордістю лікарів є нові сучасні операційні, в яких досягнуто високого рівня стерильності. Також підкреслюється, що завдяки сучасному обладнанню в лікарні з’явилася можливість оперувати найменших пацієнтів, вага яких досягає 400 грамів. Крім того, в центрі вперше з’явився ангіограф, який дозволяє проводити нейрохірургічні операції. При цьому, відділення інтенсивної терапії в дитячій лікарні можна порівнювати з кращими європейськими клініками. Також в даному медичному закладі вперше з’явилася й кардіохірургія.

В. о. головлікаря лікарні Ігор Македонський зазначив, що медики установи відвідували європейські країни для того, щоб вивчити та перейняти досвід західних колег. Завдяки цьому, в даній лікарні зможуть надавати допомогу дітям зі складними захворюваннями, при цьому, вивезення пацієнтів за кордон не потрібно.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик зазначив, що будівництво даного центру стало можливим завдяки наявності грошей в бюджеті, які стали надходити в результаті децентралізації, ініційованої главою країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*