Замах на Бабченко: суд почав підготовче засідання

Vaaju.com

Юрист В’ячеслава Пивоварника, якого звинувачують в організації замаху на кореспондента Бабченко, Валентин Рибін у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що в цей четвер в одному зі столичних судів пройде підготовче засідання в рамках даного виробництва. Підозрюваний на засіданні не зможе бути присутнім, у зв’язку з цим, його інтереси буде відставити адвокат.

Сам Пивоварник зазначив, що на даний момент його перебування на території нашої держави є небезпечним, тому його інтереси в суді представлятиме юрист Валентин Рибін, з яким підозрюваний уклав договір. Він зазначив, що адвокат надасть суду необхідні відомості, які доводять його невинність та повідомить ще багато інших корисних відомостей про діяльність спецслужб. У тому числі йтиметься й про організоване інсценування вбивства кореспондента Бабченко.

Необхідно підкреслити, що раніше Рибін вже виступав юристом у справі екс-перекладача голови уряду Гройсмана Станіслава Єжова, якому інкримінували шпигунство на Російську Федерацію. Крім цього, даний адвокат захищав інтереси Рубана та Савченко, яким висунули звинувачення в організації держперевороту.

Також варто нагадати, що раніше Пивоварника звинувачували в підготовці терористичних атак, а також у державній зраді, але вже влітку поточного року підозри були змінені.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*