У Києві ялинки захищають хімікатами з неприємним запахом

On-desktop.com

Інформвидання «Інформатор», посилаючись на прес-центр КП УЗН Деснянського району, інформує, що перед новорічними святами співробітники комунальних підприємств прийняли низку заходів, спрямованих на захист столичних ялинок.

Відзначається, що охочих відхопити ялину з міських клумб, доведеться зіткнутися з неприємним сюрпризом, оскільки комунальні служби обробили дерева інсектицидами. Відзначимо, що інсектициди є різновидом хімічних препаратів. Основним завданням даних препаратів є захист дерев не тільки від комах, але й від зрубу. Поки дерево знаходиться на вулиці, препарати не є небезпечними, проте, якщо оброблена ялина буде занесена в тепло, вона почне поширювати неприємний запах. Дані заходи спрямовані на те, щоб запобігти випадкам розкрадання ялин.

Крім цього, в повідомленні підкреслюється, що в зазначеному районі також відкрито пункт приймання та перероблювання новорічних ялин. Ялини, що надходять до пункту, будуть перетворені в тріски, які надалі будуть застосовуватися для мульчування пристовбурних лунок нових зелених насаджень.

Такі заходи підуть на благо новим деревам. Крім цього, представники комунальних служб відзначають, що старі дерева необхідно утилізувати, замість того, щоб викидати.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*