Кравчук: проблема парламенту полягає в невиконанні даних народу обіцянок

Ibtimes.co.uk

Перший президент України Леонід Кравчук зробив заяву після засідання круглого столу, присвяченого агресії Російської Федерації. Політик заявив, що парламент зміг поміняти курс на Європейський Союз і Північноатлантичний Альянс, приймаючи закони, у сфері оборони, але, у свою чергу, це ніяк не вплинуло на можливості розвитку для економічної сфери держави.

Кравчук зазначив, що Верховна Рада України закріпила в Основному Законі держави стратегічний курс на Євросоюз, а також Північноатлантичний Альянс, прийняла рішення в оборонній сфері та по боротьбі з корупційною діяльністю. Політичний діяч додав, що більшість народних депутатів в Раді це ті, хто працюють на благо держави, але існують й інші, мета яких заробити якомога більше грошей. Така ситуація продовжить своє існування до тих пір, поки не буде прийнятий закон про вибори, поки народ не зможе контролювати Верховну Раду.

Кравчук у своїй заяві підсумував, що проблема парламенту полягає в невиконанні даних народу обіцянок. Наприклад, про скасування недоторканності депутатів чи про закон щодо імпічменту. В результаті не було прийнято законів, які б вплинули на розвиток економіки та інвестицій в Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*