Морська доктрина України вступила в дію

112.ua

Інформагентство «Інтерфакс» інформує, що Кабміном була прийнята нова редакція Морської доктрини, термін дії якої триватиме до 2035 року. Дане прийняли в ході засідання міністрів, яке відбулося цього вівторка.

Також варто зазначити, що план заходів щодо виконання зазначеного документа доручили розробити Мінінфраструктури, Міноборони, Мінекономіки та ще декільком структурам виконавчої влади. При цьому, дані відомства повинні створити зазначений план протягом трьох місяців, після чого він повинен бути розглянутий та затверджений Кабміном.

У поясненні до доктрини підкреслюється, що зміни, в прийнятій у 2009 році доктрини, обґрунтовуються кардинальною зміною геополітичної, економічної та військової ситуації у світі. Крім того, зміни аргументують тим фактом, що країна повинна змінити вектори розвитку як морської держави.

Також варто відзначити, що ще у вересні під час одного із засідань Ради нацбезпеки та оборони, Кабміну доручили протягом короткого часу затвердити нову редакцію Морської доктрини. Вже в жовтні, голова країни Порошенко прийняв указ, відповідно до якого, рішення РНБО вступає в дію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*