Підраховані доходи високопоставлених політиків – залишилося тільки на життя

112.ua

Згідно з офіційним декларуванням надходжень фінансових коштів, доходи чинного голови держави Петра Порошенка в порівнянні з торішнім періодом зросли у дванадцять разів, склавши майже двісті мільйонів гривень.

З цих коштів понад 150 мільйонів гривень склали дивіденди від інвестфонду, який об’єднав всі президентські активи, включаючи компанію «Рошен», банк та підприємства агропромислового сектору.

Зовсім навпаки справи у Володимира Гройсмана — прем’єр задекларував «життя на зарплату», яка становить приблизно 800 тисяч гривень за один рік. У порівнянні з торішньою декларацією у голови уряду не відзначено змін у фінансовому добробуті.

Аваков у своїй декларації вказав, що отримав майже п’ять мільйонів гривень дивідендів від італійської AvItalia S.R.L., яку він офіційно очолював до 2015 року.

Звільнений з військової служби, голова Міноборони Степан Полторак отримав «відступні» в розмірі 1 мільйона 900 тисяч гривень, в той час як Вадим Черниш, керівник Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, вказав в декларації, що він став власником житлоплощі більше ніж 90 квадратних метрів в столиці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*