Підрозділи кібербезпеки України знаходяться в повному бойовому режимі

Digital.report

У Збройних силах України підрозділи кібербезпеки знаходяться в бойовому режимі несення служби. Про це повідомив Володимир Рапко, керівник Головним управлінням зв’язку та інформсистемой ЗСУ.

Рапко зазначив, що системи зв’язку та управління Збройними силами України піддаються атакам хакерів, починаючи з 2014 року. Географічно нападники найчастіше знаходяться на території Російської Федерації, однак іноді хакерські атаки здійснюються з майданчиків, розташованих на територіях країн, союзних Україні. Це ускладнює точну ідентифікацію зловмисників.

За словами Рапко, було налагоджено взаємодію між підрозділами кібербезпеки та ввіреними їм суб’єктами. Після оголошення воєнного стану на території десяти областей у зв’язку з інцидентом в Керченській протоці, співпрацю між підрозділами ЗСУ, які відповідають за кібербезпеку, та об’єктами їх захисту, тільки поглибилося.

Нагадаємо, що раніше Міністерство закордонних справ заявило про атаки російських хакерів на представництва в Інтернеті Вселенського патріархату.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*