На Миколаївщині не можуть позбутися від останнього Леніна

Slovo.odessa.ua

Чиновники Миколаєва виявили на території міста останній пам’ятник, встановлений на честь Володимира Леніна. Виконати закон про декомунізацію та знести монумент радянському діячеві місцева влада не змогли — їм завадило те, що пам’ятник встановлено на приватній землі.

На нараді голова миколаївської районної Заводської адміністрації Віктор Дмитрук під час проведення наради заявив колегам, що всі розпорядження по демонтажу виявленого пам’ятника будуть виконані.

Власник будинкового комплексу, на місці якого раніше розташовувався пансіонат, відмовився позбутися монумента з першим головою радянського уряду.

Через позицію власника території чиновники виявилися в ситуації правової колізії, коли необхідно виконати закон про боротьбу з пропагандою тоталітарних режимів, проте цього не дає виконати статус приватної території, де знаходиться пам’ятник, який треба знести.

Перший заступник миколаївського міського голови Володимир Криленко дав доручення підлеглим розібратися в ситуації та знайти спосіб законним чином позбутися від останнього в регіоні монумента Леніну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*