Російська рідня Порошенко підтримувала кримську анексію

Ukraine's President Petro Poroshenko takes part in peace talks on resolving the Ukrainian crisis in Minsk, February 11, 2015. The four leaders meeting on Wednesday for peace talks in Belarus on the Ukraine crisis are planning to sign a joint declaration supporting Ukraine's territorial integrity and sovereignty, a Ukrainian delegation source said. REUTERS/Kirill Kudryavtsev/Pool (BELARUS - Tags: POLITICS CIVIL UNREST CONFLICT MILITARY)

У чинного голови держави на території Російської Федерації є родичі. Також Порошенко пов’язаний родинними зв’язками з декількома жителями Кримського півострова, який анексований Росією з 2014 року.

Дружина старшого сина Петра Порошенка, Юлія, є уродженкою Росії, і до того, як вона зв’язала своє життя з молодою людиною, мала російський паспорт і прописку в Санкт-Петербурзі, де й нині проживають її батько та мати. Дядько і тітка матері Юлії проживають в анексованому Криму, підтримавши так званий «референдум» після вторгнення російських Збройних сил на півострів.

Родичі в Росії є й у керівника зовнішньополітичного відомства Павла Клімкіна, який і сам є уродженцем російського Курська. Його дружина доводиться дочкою відставного військовослужбовця, який у 2014 році отримав медаль з назвою «За повернення Криму». Тесть Клімкіна і зараз проживає на включеному півострові.

Командувач силами Операції об’єднаних сил Сергій Наївши також має родичів в Криму, які очолюють місцеву філію пенсійного фонду Це означає, що найближчий родич Наева визнав анексію для працевлаштування – без російського паспорта з незаконною «кримською пропискою» він не зміг би працювати чиновником у Криму.

Нагадаємо, що раніше президент доручив влаштувати масову перевірку чиновників на предмет наявність родичів-росіян. Цією перевіркою займеться Служба безпеки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*