Тимошенко: Порошенко може вкрасти ГТС України

Newsone.ua

Ймовірний кандидат на президентське крісло, екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко виступила зі звинуваченнями на адресу чинного голови держави Петра Порошенка. За словами нардепа, президент викритий в спробі здійснити крадіжку національної газотранспортної системи.

Лідер «Батьківщини» заявила, що Порошенко займається присвоєнням держвласності особисто, а також використовуючи належні йому компанії. Вона пообіцяла, що новий лідер держави поверне газотранспортну систему в разі її присвоєння до виборів, при цьому не повернувши заплачених за її продаж грошей.

Тимошенко додала, що вона закликає колег по Верховній Раді прийняти проект закону, який перешкоджає будь-яким незаконним діям з українською ГТС.

Нагадаємо, що за даними соцопитувань, Тимошенко лідирує в рейтингах електоральних уподобань українців в майбутніх президентських перегонах. За неї вже зараз можуть віддати свої голоси майже 15% опитаних майбутніх виборців. Шоумен Володимир Зеленський, якщо буде балотуватися в президенти, отримав 9,4% голосів, а чинний голова держави перебуває в цих опитуваннях на третьому місці з 6,2% передвиборних симпатій громадян.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*