СБУ запобігла диверсії на залізниці, організовану бойовиками «ЛНР»

News.pn

Інформаційне агентство «Інтерфакс Україна» повідомляє, що екс-співробітником СБУ був здійснений акт диверсії. У ході диверсії була здійснена спроба виведення з ладу залізниці на території Харківської області 17 грудня, шляхом закладення вибухового пристрою. Про це у ході прес-конференції заявив Володимир Настюк, співробітник департаменту контррозвідки СБУ.

Володимир Настюк, заявив про те, що спеціальною операцією було попереджено акт диверсії. За інформацією СБУ, людиною, що виконала злочин, є громадянин України. Як повідомляється, після того, як пристрій було закладено, українець вирушив на окуповані території Луганської області, де власне і повинна була відбутися активація вибухового пристрою.

Вибух вдалося запобігти спільними зусиллями службовців СБУ, оскільки пристрій було заздалегідь замінено муляжем. Місцем злочину став міст, який забезпечує логістику ЗСУ, також ця гілка є важливою в пасажирських перевезеннях, як міжміських, так і приміських.

Повідомляється, що організував цей злочин Єгор Дубровкін. Дубровкін є службовцем у контррозвідці т.зв. “ЛНР”, родом з Російської Федерації, в минулому був співробітником СБУ. Відзначається, що раніше він вже виконував завдання Міністерства держбезпеки т. зв. “ЛНР”, щодо місцеперебування ЗС України.

Дубровкін, обіцяв матеріальну винагороду виконавцю, за успішну роботу. Екс-співробітника Служби безпеки України на даний момент оголошено в розшук. За даним фактом порушено кримінальне діловодство, також висунуті звинувачення по частині 2 статті 258-3, а також частини 1 статті 408

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*