Святий престол Ватикану спростував визнання Православної церкви України

Newsone.ua

Прес-служба Ватикану повідомила, що Католицька церква не виступала з визнанням Православної церкви України. У заяві Святого престолу вказується, що сталася помилка.

Повідомлення про це визнання було опубліковано в неофіційному журналістському католицькому виданні www.vaticannews.va, які висвітлює події, що відбуваються в католицькому християнському світі.

Водночас, нагадала прес-служба Ватикану, офіційним представництвом Святого престолу в Мережі є сайт www.vatican.va. Також офіційні повідомлення від Понтифіка і вищого духівництва Католицькі церкви можна отримати з «Бюлетеня служби друку.

У заяві офіційних представників Римо-католицької церкви висловлюється жаль про допущену помилку.

Нагадаємо, що заяву про визнання Католицькою церквою новоствореної ПЦУ зробив прес-секретар останньої Євстратій Зоря. При цьому він послався на офіційний сайт новин Святого престолу. Зоря заявив, що Православна церква України таким чином набуває для Римо-католицької церкви суб’єктність.

Православна церква України затвердила свій статут і вибрала двома турами предстоятеля 15 грудня, на Об’єднавчому соборі в Києві. Головою церкви став Єпіфаній, який раніше входив в духівництво УПЦ Київського патріархату.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*