НАТО надасть Україні додаткову фіндопомогу для реабілітації

Coolyanews.info

Уряди деяких держав, що входять до Північноатлантичного Альянсу, прийняли рішення виділити додаткові кошти для трастових фондів, через які надається допомога Києву.

Як повідомила віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе, були проведені зустрічі з дипломатичними представниками тих країн, які лідирують за перерахуванням в трастові фонди. Новини про надання через них додаткової допомоги віце-прем’єр назвала «прекрасними».

Розпорядився надати Україні додаткові кошти в трастовий фонд з питань логістики глава оборонного відомства Чехії. Аналогічне рішення прийнято і в Берліні: ФРН перерахує кошти в трастовий фонд, який передбачає медичну реабілітацію українських воїнів.

Для програми професійного розвитку за стандартами НАТО Норвегія виділить додаткові 140 тисяч євро. Північноєвропейська держава прийняла таке рішення у зв’язку з тим, що Україна ефективно використовує цей інструмент для підготовки чиновників в різних відомствах, у форматі Річкової нацпрограми співпраці з Альянсом.

Така результативність зустрічей з європейськими дипломатами означає, що трастовий фонд сумарно наповниться на більш ніж 100%, підкреслила Климпуш-Цинцадзе.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*