Передноворічна пенсія буде подвійною

Dialog.ua

Пройшла відповідну реєстрацію постанова Уряду, згідно з якою січнева пенсія буде отримана одночасно з грудневою.

Раніше таке проводилося в минулому році. Таким чином, Кабінет міністрів, під керівництвом Володимира Гройсмана, перестраховується від перебоїв з виплатами пенсій, які можуть бути викликані святковими датами.

Такий захід скорочує бюджетні витрати, передбачені в наступному році, на 30 мільярдів гривень. Планується, що графік виплат пройде узгодження між банками та «Укрпоштою» з одного боку, і Мінсоцполітики з іншого.

Нагадаємо, що з першого числа поточного місяця мінімальна сума пенсійних виплат підвищена до 1 тисячі 497 гривень, замість раніше встановленої суми в 1 тисячу 435 гривень. Очікується, що пенсія пройде трьохетапне підвищення. Першими збільшену пенсію отримають військові пенсіонери в січні майбутнього року, в квітні очікується перерахунок для інших пенсійних категорій населення.

Раніше постановою Мінфіну двом банкам заборонили виплачувати пенсії. Такого права позбавлені «Кредит Дніпро» та «Конкорд», в зв’язку з відібранням у них статусу фінансових бюджетних установ. У «Конкорді» вже пообіцяли провести ряд зміни, щоб повернути собі «бюджетний» статус.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*