Польські прикордонники закривають пішохідний перехід на кордоні

Wikimapia.org

У зв’язку з тим, що із закінченням поточного року закінчується «пілотний» проект з перетинання кордону пішохідним способом на пропускному прикордонному пункті «Долгобичув-Угринів», даний вид переходу припиняється.

Через тимчасового характеру інфраструктури, що дозволяє перетинати українсько-польський кордон пішоходам, створюється безліч загроз. Переїзд для пасажирів автобусів, який використовувався для «пілотного» проекту, буде надалі використовуватися за прямим призначенням.

Таку заяву зробили в польському прикордонному відомстві. На поточний момент прикордонники України не отримували повідомлення від колег з Польщі про закриття «пілотного» пішохідного переходу. Ярослава Мельник, речник Львівського прикордонного загону, підтвердила про закінчення експерименту, і додала, що передача документів від польської сторони, де буде визначена доля переходу, буде отримана в найближчі день-два.

Нагадаємо, що пункт перетину кордону «Долгобичув-Угринів» був відкритий у 2014 році, спочатку призначений виключно для автомобілів, проте через рік там був відкритий піший перехід на піврічний період, положення про функціонування якого неодноразово продовжувалося.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*