Курт Волкер: США сподіваються на швидке завершення воєнного стану в Україні

Dialog.ua

Курт Волкер, який обіймає посаду спеціального представника Вашингтона по Україні, заявив, що його країна підтримує прагнення українських партнерів продовжувати зміцнення боєготовності армії. Таку заяву американський високопосадовець зробив після зустрічі зі спікером ВР Андрієм Парубієм.

Волкер у своєму прес-релізі, присвяченого розмові з головою Верховної Ради, зазначив, що Сполучені Штати очікують від Києва, що воєнний стан не буде продовжено. За словами американського спецпредставника, пріоритетним є дотримання принципів демократії.

Також Волкер дав високу оцінку проекту закону про розмінування, який відбувся нещодавно був розглянутий і схвалений парламентом. Схвалення Волкером заслужив також проект закону про проведення закупівель в оборонній сфері.

У прес-релізі також підкреслюється очевидність для Сполучених Штатів факту кремлівської агресії, вчиненої в районі Керченської протоки щодо трьох кораблів ВМСУ і їх екіпажів. Нагадаємо, що захоплені українські моряки зараз перебувають в СІЗО Москви, звинувачуючи в «порушенні» морських кордонів РФ. Дії російських силовиків зазнали осуду з боку західних партнерів України та міжнародних організацій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*