Савченко зазначила перевищення своїх витрат над доходами

Linkis.com

Народний депутат Надія Савченко, яка знаходиться зараз під арештом через підозру в замаху на теракт, надала декларацію за минулий рік.

Відповідно до вказаної нею інформації, за 2017 рік парламентарій отримала понад 230 тисячі гривень. Її сестра заробила 84 тисячі, в той час як пенсійні виплати матері склали 25 тисяч 160 гривень. З декларації також відомо, що Надія Савченко має авторське право на літературний твір «Сильне ім’я Надія», а також статтю на політичну тему.

Отримавши 230 тисяч гривень, Савченко, яка зараз знаходиться під вартою, витратила більше на 22 тисячі гривень отриманих доходів, позначивши метою витрат «депутатську діяльність» та «допомогу українським громадянам».

Вказавши 332 тисячі 600 гривень, що належать її найближчим родичам, Савченко зазначила в декларації відсутність готівкових коштів і банківських заощаджень.

З нерухомості, яка є в розпорядженні Савченко, її сестри та матері, зазначено, що три жінки спільно володіють квартирою 72 квадратних метрів площі, яка була куплена у 2006 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*