«Укртранснафта» попередила уряд про проблеми з електроенергією

Biz.liga.net

Топ-менеджемент держпідприємства «Укртранснафта» звернувся до влади з вимогою вжити без зволікання міри про безперервному забезпеченню електропостачання всіх об’єктів, що входять в нафтотранспортну систему на території держави.

Відповідний лист від керівництва держпідприємства отримали в Раді Нацбезпеки і оборони, Кабінеті міністрів, «Нафтогазі», а також Нацкомісії з врегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг.

Відповідно до закону про ринок електроенергії, «Укртранснафта» мала визначитися з постачальником електрики, уклавши договір з ним до 11 грудня. У зв’язку із запізнілим отриманням ліцензії, потенційні постачальники змогли опублікувати пропозиції тільки в поточному місяці.

Ще однією проблемою є те, що Уряд не визначився з «постачальником останньої надії», який займеться поставками в разі, якщо «Укртранснафта» не обере нового постачальника електроенергії.

У другій грудневій декаді держпідприємство отримувало кілька повідомлень від операторів систем розподілу, які попередили про відсутність договору на постачання електроенергії в наступному році. Ситуація, що склалася, загрожує зупинкою транспортування нафти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*