Турчинов: наші ракети зможуть легко зруйнувати Керченський міст

ukroboronprom.com.ua

Голова Ради нацбезпеки та оборони Турчинов розповів інформаційному агентству «BBC News Україна» про ракетні комплекси, за допомогою яких наша країна зможе не тільки захищати акваторії морів, а й усунути Керченський міст. Нові поліпшені ракети планується залучити для посилення захисту узбережжя внутрішніх морів країни.

Також голова РНБО підкреслив, що в разі виникнення загрози, ракетам вдасться зруйнувати будь-який міст. При цьому, він підкреслив, що агресивні дії Російської Федерації не стануть перешкодою в реалізації створення корабельно-катерного угруповання військово-морських сил в акваторії Азова. На думку Турчинова, необхідно довести світові, що наша країна зберегла свої позиції в акваторії Азова.

Крім цього, Турчинов зазначив, що наші судна й надалі будуть робити спроби пройти через Керченську протоку, всупереч діям Російської Федерації. Для України таке питання принципове, оскільки, якщо ми зупинимося та відступимо, то РФ вдасться захопити акваторію Азова. Також Росія пред’явить світовій спільноті й нові морські кордони в акваторії Чорного моря, при цьому, такі кордони, російська сторона визначатиме самостійно.

Водночас, голова РНБО зазначив, що пропонує приєднатися до проходу українських суден з чорного в Азовське море й нашим західним партнерам, серед яких й ОБСЄ. Так, якщо, вони будуть присутні на наших судах, то зможуть переконатися, що українська сторона діє відповідно до законів та правил, встановлених світовою спільнотою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*