Нацбанк України проти Коломойського – рахунок 0:0

Lockerdome.com

Перша судова інстанція женевського кантону Швейцарської Конфедерації отримала позов від Національного банку України, спрямованого проти бізнесмена та екс-голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

Місцеперебування суду пов’язане з постійним проживанням Коломойського на території Швейцарії. Національний регулятор має намір стягнути з відповідача заборгованість, як з фінансового поручителя. У 2016 році були оформлені п’ять договорів про кредитування з метою рефінансування банківської структури.

Як і передбачено законодавством Швейцарії, позов від НБУ є черговим етапом судових суперечок, розпочатих влітку поточного року. Це стало необхідним у зв’язку з тим, що в досудовому порядку стягнути з Ігоря Коломойського потрібну суму не вдалося, і для захисту своїх інтересів Нацбанк змушений був подати позов.

У свою чергу українські суди різних інстанцій отримали 147 позовів проти Коломойського особисто та належних до нього тридцяти двох компаній, які грали роль майнових поручителів.

Нагадаємо, що раніше Коломойський і його діловий партнер Боголюбов зізналися в завданні збитків «Приватбанку», розмір яких склав майже 250 мільйонів доларів США. При цьому спочатку їм інкримінувалося збиток в 1 мільярд 900 мільйонів доларів. Таку постанову виніс Високий лондонський суд.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*