Експерт: МВФ вимагає реальні реформи в Україні

Cont.ws

Експерт в області економіки Андрій Новак розповів про те, що Міжнародний Валютний Фонд наполягає на тому, щоб на території нашої країни проводилися реальні реформи, а не віртуальні. Тільки реальний процес реформування може призвести до результату.

Новак підкреслив, що МВФ наполягає на тих реформах, які призведуть до дійсного результату, зокрема, до збільшення темпів зростання національної економіки. На даний момент в Україні існує низька економічна база, у зв’язку з цим, зростання ВВП на 3% не можуть відчути ні українські громадяни, ні підприємства.

Економіст також перерахував низку реформ, які мають бути реалізовані. В першу чергу, мова йде про прискорення темпів економічного зростання. Для того, щоб це реалізувати, потрібно провести реальні реформи в економічному секторі: податкову, митну та кредитну. Крім цього, економіст наголосив й на необхідності адміністративної реформи у сфері держуправління. Тільки після цього, можна очікувати якісь результати.

Поряд з цим, експерт зазначив, що ті кошти, які перераховує Міжнародний Валютний Фонд та ЄС, не впливають на розвиток держави. Частина з зазначених коштів витрачається на поповнення золотовалютних резервів НБУ, а ще частина – йде на погашення зовнішньої державної заборгованості урядом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*