Єврокомісія прийняла звіт про безвізовий режим з Україною

uac-info.com

Інформагентство «РБК-Україна», посилаючись на видання «DW», інформує, що в ході засідання Єврокомісії в цю середу був прийнятий звіт, в якому йдеться про безвізовий режим з Україною, а також про посилення протидії корупції та заходи щодо зниження рівня нерегулярної міграції.

Відзначається, що один з членів ЄК в питаннях міграційних процесів, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос зазначив, що впровадження безвізового режиму – це велике досягнення, яке тягне за собою низку обов’язків та відповідальність.

Таким чином, він підкреслив, що загалом, наша країна дотримується своїх зобов’язань, однак вона повинна реалізувати ще низку заходів, спрямованих на подолання корупції, та виконати всі рекомендації, які були в торішньому звіті. В першу чергу, мається на увазі, збереження незалежності всіх структур по боротьбі з корупцією, а також початок роботи антикорупційного суду.

Водночас, у звіті фіксується високий рівень нерегулярної міграції українців. Таким чином, влада країни повинна реалізувати низку заходів в даному питанні. Крім цього, в ЄК підкреслюють й існування організованої злочинності, активну участь в якій приймають українці.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*