Покарання за напад на медиків буде прирівняне до нападу на держслужбовця

livni.bezformata.com

Інформвидання «УНН» інформує, що голова одного з комітетів ВРУ Ольга Богомолець розповіла про те, що в парламенті є проект закону, згідно з яким пропонується прирівняти напади на медпрацівників до нападів на кореспондента або держслужбовця. Також такий проект передбачає посилення відповідальності за напад на працівників медичної сфери. При цьому, депутат підкреслила, що на даний момент зазначений проект розглядає один з комітетів ВРУ щодо законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Парламентарій звернула увагу на те, що вона довго запевняла членів комітету у необхідності даного проекту, оскільки в нашій країні зареєстровано багато нападів на медиків, частина з яких мала летальні наслідки. Члени комітету погодилися, проте в зал документ ще не виносився через внутрішню позиції депутатів, які не надають підтримку захисту медичних працівників.

Видання підкреслює, що вказаний проект закону насправді зареєстрували в парламенті ще навесні минулого року. Зазначений документ пропонує впровадити кримінальне покарання за замах на життя або здоров’я медичного працівника, захоплення його в заручники, погрози та насильницькі дії.

При цьому, якщо медпрацівника візьмуть в заручники, то зловмиснику загрожує тюремне ув’язнення терміном у 8-15 років. За погрози або насильство законопроект передбачає арешт на півроку, обмеження волі строком на 2 роки або ув’язнення строком на 3 роки. Водночас, за вбивство або замах на строк 9-15 років, а також зберігається ймовірність довічного ув’язнення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*