Трамп і Сенат не знайшли спільного рішення

фото: gazetadaily.ru

Сенат США домовився відновити санкції проти компанії «ZTE», яку Трамп разом із Сі Цзіньпіном планували «врятувати». Відзначається, що буде відновлена заборона на продаж американських комплектуючих до цієї компанії. За це проголосували 85 сенаторів проти 10. Стверджується, що таке рішення є частиною великого законопроекту про оборону.

Очікується, що тепер Трамп буде робити спроби переконати погоджувальну комісію в необхідності пом’якшити позицію по китайській компанії або ветувати санкції в крайнім випадку.

У США вважають, що телекомунікаційне обладнання «ZTE» нібито може використовуватися для стеження за американськими громадянами і компаніями.

10 травня «ZTE» (другий виробник телекомунікаційного обладнання і мобільних телефонів в Китаї (четвертий в США), призупинив виробництво смартфонів і припинив торгівлю акціями через американські санкції. Однак пізніше президент США Дональд Трамп заявив про спільні плани з главою КНР Сі Цзіньпіном повернути китайську компанію «у великий бізнес». Вже 22 травня стало відомо, що США на своїх умовах домовилася з Китаєм про зняття заборони на продаж обладнання «ZTE».

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*