Лариса Ніцой: нинішня влада лише заявляє про своє бажання працювати на благо України

Znaj.ua

У ефірі програми «Перші про головне. Коментарі »на телевізійному каналі ZIK письменниця Лариса Ніцой розповіла про обговорення законопроекту, присвяченому мовній проблемі.

Ніцой зазначила, що на зборах Комітету з питань культури та духовності обговорювалися правки з приводу мовного питання. Документ налічував близько п’ятисот сторінок. При цьому рішення було винесено протягом семи хвилин. Письменниця зазначила, що з’явився глава комітету Княжицький і заявив, що на наступний день документ буде поданий до другого читання.

Нардеп Ярослав Лесюк у відповідь на заяву Княжицького, зажадав детального розгляду проекту закону. Лесюк вважає, що законопроект шкідливий для держави, оскільки заморожує мовне становище в нашій країні. Реакції від Миколи Княжицького на слова Лесюка не було, він лише продовжив закликати депутатів до голосування.

Письменниця зазначила у своєму інтерв’ю, що саме цей мовний законопроект був найслабшим, серед трьох документів, поданих на розгляд, і саме він набрав більшу кількість голосів.

Лариса Ніцой поінформувала, що громадські діячі запропонували понад три тисячі правок до ретельного розгляду. У підсумку, виявилося, що до цих правок нікому не було діла. Нинішня влада лише заявляє про своє бажання працювати на благо нашої країни, захищати держінтереси та розвивати Україну. На ділі — вона керується тільки власними інтересами. Письменниця додала, що на другому читанні законопроект, швидше за все, набере також велику кількість голосів, оскільки депутати, а в першу чергу кандидати в президенти, не підуть проти більшості. Адже подібні дії обов’язково вплинуть на їх рейтинги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*