Нацполіція України готова до новорічних та різдвяних свят

www.kievtrip.com.ua

Підрозділи Нацполіціі ведуть підготовку до охорони правопорядку на період різдвяних і новорічних святкувань.

Як заявив Олександр Фацевіч, який обіймає посаду заступника керівника Нацполіції МВС України, акцент буде зроблений на місцях масового скупчення святкуючих громадян, а також місць, де будуть проводитися релігійні заходи, включаючи храми. Біля споруд релігійного призначення буде нести чергування поліція.

Для відпрацювання заходів щодо дотримання безпеки проводяться і тактико-спеціальні навчання службою цивільного захисту. У Миколаєві заплановані навчання на території Собору Різдва Пресвятої Богородиці. Інспектори проведуть інструктаж для духовенства, навчаючи використанню вогнегасників в разі виникнення пожежі. Під час навчань буде задіяна спецтехніка, включаючи пожежні розрахунки.

Нагадаємо, що українці зустрічають перше Різдво, маючи власну помісну Церкву, чий статут і предстоятель були обрані в ході Об’єднавчого собору в столиці. Головою Церкви став Єпіфаній з УПЦ Київського патріархату. У перший місяць наступного року Фанар повинен надати Єпіфанію Томос, який стверджує автокефалію ПЦУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*