Трамп: американські військові перемогли ІДІЛ у Сирії

Glavny.tv

Лідер Сполучених Штатів Дональд Трамп звернувся до американської нації у зв’язку з відходом американського військового контингенту з території Сирійської Арабської Республіки.

Відеозвернення президента було розміщено в сервісі мікроблогів Twitter на офіційному акаунті політика. Він пов’язав догляд американських військовослужбовців з перемогою над так званою «ісламською державою» — терористичним угрупуванням, яка вело бойові дії по всьому Близькому Сходу, включаючи Ірак, Сирію та Лівію.

Відзначивши, що американські військові вже давно воюють в Сирії, Трамп заявив, що «Ісламська держава» було сильно побита, захоплені терористами території звільнені, тому настав час військовослужбовцям Сполучених Штатів повертатися додому.

Також Трамп висловив слова співчуття рідним і близьким загиблих в ході бойових дій. Військовослужбовців він назвав великими героями для всього світу.

Рішення Білого дому вивести американський військовий контингент з території Сирійської Арабської Республіки вже піддали критиці сенатори. Група законодавців відправила адресований президентської адміністрації лист, в якій подібне рішення називається «передчасним», і може обернутися «дорогою помилкою».

Свої підписи під сенаторським зверненням залишили представники двох найсильніших політсил Сполучених Штатів — члени Демпартії та «республіканці».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*