Екс-міністр: нинішні українські політики – політики-одноденки

Gordonua.com

Євген Червоненко, колишній керівник Міністерства транспорту і зв’язку, піддав критиці урядовців.

За його словами, нинішня влада проводить спекуляції на «патернаціоналізмі», і водночас зневажливо ставляться до майбутнього. За словами Червоненка, при владі перебувають «одноденки», які мають походження з «нізвідки», і туди ж повернуться.

Коментуючи ситуацію з молоддю нашої країни, екс-міністр заявив, що їй необхідно «роздати вудки», з якими вони далі будуть просуватися вперед.

Червоненко навів в приклад Китайську Народну Республіку, де на майбутній рік планується звести тисячі мостів, деякі з яких будуть досягати сотні метрів у висоту. В цей час, зазначив колишній міністр, в Україні протягом дев’ятнадцяти років будується двокілометрова ділянка Подільського мосту (в українській столиці), і при цьому виражаються побажання обвалення 19-кілометровому мосту через Керченську протоку, який був збудований за дворічний період.

Нагадаємо, що Подільсько-Воскресенський міст є найстарішим довгобудом Києва. Процес будівництва з тривалими перебоями йде з 2003 року. Раніше мерія визнала, що не має грошей на його будівництво, і шукає інвестора, проте експерти неодноразово вказували, що для інвестиційних вкладень міст інтересу не представляє.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*