У Нацполіції України, крім водного відділення, з’явиться авіаційний підрозділ

Newsone.ua

У Міністерстві внутрішніх справ з’явиться підрозділ з новими функціями у сфері авіації. Про це повідомив на своїй прес-конференції Сергій Князєв, звітуючи перед журналістами та громадськістю за виконану в поточному році його відомством роботу.

Крім створення нової структури, Нацполіція продовжить розвиток водної поліції та інших наявних зараз підрозділів. Нині працюють тринадцять підрозділів водної поліції на території дев’яти регіонів, маючи у своєму розпорядженні сорок спеціально обладнаних катерів, з яких дев’ять були отримані Нацполіцією в поточному році.

МВС лише за цей рік в ході боротьби з браконьєрством в море та на річках вилучила чотири сотні різних плавзасобів, а також понад сотню тонн біоресурсів. Сума вилученого перевищила сорок два мільйони гривень. Робота водної поліції врятувала понад півсотні життів.

Також отримає продовження будівництво кримінальної поліції, триває робота над фото- і відеофіксацією порушень ПДР, акцент на якій буде зроблений в майбутньому році. З цією метою буде створено новий підрозділ, який буде обробляти інформацію, що надходить, і притягувати порушників до відповідальності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*