Суд Євросоюзу: Азаров не винен, санкції зняти

All.net.ua

Постановою Європейського суду були скасовані санкції, раніше введені Радою Європейського Союзу стосовно колишнього голови уряду України Миколи Азарова. Також вердикт наказує Раді Європейського Союзу відшкодувати витрати, понесені в процесі розгляду справи в першій інстанції, а також апеляції.

Нагадаємо що в березні 2014 року, після втечі з України високопоставлених чиновників, включаючи Віктора Януковича і його оточення, Євросоюз ввів санкції проти них. Ці обмежувальні заходи торкнулися екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Уродженець російської Калуги Микола Азаров займав різні посади в уряді при президентах Кучмі, Ющенко та Януковича. Вершиною його політичної кар’єри стало прем’єрське крісло, яке він покинув в кінці січня 2014 року, в розпал Євромайдану — такою була вимога протестуючих і опозиційних лідерів, які звинувачували Азарова в некомпетентності та корупції.

За численними повідомленнями, Микола Азаров в даний час знаходиться на території Російської Федерації, яка відмовляється видавати екс-прем’єра, обвинуваченого владою України в здійсненні ряду злочинів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*