Журналісти: програми «Схеми» і «Наші гроші» можуть прибрати з телеефіру

tsn.ua

На 20 грудня заплановане засідання Національної громадської телерадіокомпанії України. На цій зустрічі ймовірне розглядання питання про подальше перебування в графіку UA: Перший антикорупційних розслідувань репортерів.

Про це заявила одна з учасниць таких розслідувань, журналіст Наталя Седлецька. Вона також нагадала у своєму записі на профілі в Facebook, що завдяки таким програмам, як «Схеми» і «Наші гроші», мільйони українців побачили викриття корупції у вищих політичних колах.

Інші журналісти, які беруть участь в програмах-розслідуваннях, заявили, що в президентській Адміністрації висловлюють невдоволення, що в ефірі телеканалу «Суспільного» з’являється подібний контент. Вони додали, що влада в період перед виборами не висловлюють зацікавленості в трансляції подібних телепередач.

У заяві журналістів також стверджується, що окремі діячі з наглядової ради «Суспільного» пробують прибрати ці програми-розслідування з ефіру. На їх звернення відповіла Тетяна Лебедєва, яка очолює наглядову раду НСТУ, яка підтвердила, що деякі члени цієї ради вважають за необхідне виносити «на аутсорс» будь-які програми, крім суспільно-політичних телепередач і новин. Саме до перших відносяться журналістські розслідування, спрямовані на виявлення корупції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*