Нардеп “Блоку Петра Порошенка” готовий перетнути Керченську протоку

smi2.ua

Народний депутат Олексій Гончаренко, який входить до «Блоку Петра Порошенка», заявив про свою готовність увійти до складу групи, яка повинна супроводжувати кораблі ВМСУ в їх перетині Керченської протоки.

Таким чином парламентарій прокоментував заяву секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олександра Турчинова про те, що ВМСУ відновлять маршрут слідування з Чорного моря в Азовське і навпаки.

Нардеп зазначив, що вже відправив голові оборонного відомства Степану Полтораку відповідне повідомлення, і продемонстрував цього листа журналістам. Гончаренко наголосив, що Азовське море є так само українським, як і російським, тому не слід дозволяти Кремлю робити з цієї акваторії ванну або внутрішнє озеро.

Гончаренко також заявив, що найкращим варіантом було б супровід групи кораблів, в яких входили б представники британського, турецького, американського чи французького флотів, і перебування на борту кораблів міжнародних спостерігачів.

Нагадаємо, що в ході інциденту 25 листопада в районі Керченської протоки прикордонники РФ провели обстріл і захоплення трьох кораблів ВМСУ разом з екіпажами. Дії російської сторони привели до міжнародного засудження, Україна оголосила військовий стан на території десяти областей, які межують з Росією та тією територією Придністров’я, яка не підпорядкована уряду Республіки Молдова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*