Подвійна «новорічна» пенсія скасовується

Up.mk.ua

Як ми писали раніше, що пройшла реєстрацію постанова уряду, згідно з якою січнева пенсія буде отримана одночасно з грудневою. Але, Уряд вирішив порушити щорічну традицію, і Міністерство соціальної політики України повідомило, що в грудні 2018 року подвійної пенсії – за грудень і січень, не буде, тому гроші на рахунки надійдуть тільки за поточний місяць.

Відповідно, грошові виплати за січень 2019 року, пенсіонери отримають в період з 4 по 25 число наступного місяця.

Нагадаємо, пенсійна реформа була прийнята 3 жовтня 2017 року, згідно з документом, мінімальна пенсія в нашій країні становить – 1 452 грн. Що до пенсійного віку, то він не змінився, а ось страховий стаж у 2018 році виріс з 15 до 25 років, у 2028 він вже становитиме 35 років.

Також, завдяки реформі кожен може придбати собі 2 роки трудового стажу, вартість 1 року – 17 тис. грн 2-х років – понад 25 тис. грн.

Згідно з Законом, соціальних пенсій були позбавлені держслужбовці, суддя і вчені, вони були переведені на загальну систему нарахування, а також, у них скасували право на отримання грошових коштів – пенсії за вислугу років. Однак винятками стали військовослужбовці та силовики.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*