Експерт розповів про “маячню” у сфері газопостачання

Golos.ua

На сьогодні в Україні склалося абсурдне становище, при якому захищають права споживачів «блакитного палива» і завідують перевіркою його якості постачальники, а саме «облгаззбути».

Про це в бесіді з журналістами Інтернет-видання «Апостроф» розповів фахівець в сфері енергетики Геннадій Рябцев. За його словами, контроль якості газу, що поставляється, знаходиться у веденні його постачальників, які до того ж захищають споживчі права. Рябцев назвав це «маячнею».

Експерт також піддав критики профільні органи влади, що не переймаються створенням служби, яка б зайнялася моніторингом поставок.

Зараз в Україні у кінцевих одержувачів блакитного палива відсутня можливість організувати перевірку якості, а твердження про те, що газ за своїм складом залишається «в межах норми», є простими розмовами.

Співрозмовник «Апострофа» закликав до появи «арбітра», який би зайнявся цими питаннями. Станом на поточний момент перевірками займаються особи, чиї оклади і взагалі перебування на посаді залежать від підсумків проведених ними перевірок.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*