Військове формування майбутнього кандидата на пост Президента України ліквідовано

forum-ukraina.net

В ході прес-конференції, яка проходила в цей четвер, керівник Нацполіції Сергій Князєв виступив із заявою про те, що формування «Безпека життя», чию діяльність пов’язують з екс-радником Авакова Іллею Ківою, була ліквідована. Він підкреслив, що представники вітчизняної преси торкнулися питання про природу даної структури в охоронній поліції. Вже в найближчі дні, фахівцями був переглянутий штат зазначеної структури, а також підстави, на яких вона була організована. Після того, як дані відомості були з’ясовані, голова Нацполіції особисто віддав наказ про ліквідацію «Безпеки життя».

Водночас, Князєв зазначає, що всім працівникам структури запропонували інші посади. Крім того, він звернув увагу на те, що низка службовців прийняли пропозицію та почали працювати в інших органах, а інші – вирішили звільнитися.

Нагадаємо, що раніше програма «Схеми» проводила розслідування, за підсумками якого встановила, що колишній радник голови МВС Авакова Ілля Ківа на базі Національної поліції організував формування, до складу якого увійшли колишні бійці антитерористичної операції. При цьому, таке формування було лише наполовину законним. Варто зазначити, що члени «Безпеки життя» мали право використовувати спеціальні засоби, а в окремих випадках – зброю.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*