Кабмін: потрібні керівники Податкової та Митної служб

Vikna.if.ua

Інформагентство «Інтерфакс» повідомляє, що глава Мінфіну Оксана Маркарова інформує про те, що в уряді планують вже наступного місяця оголосити про проведення конкурсу, за підсумками якого будуть обрані керівники Митної та Податкової служб. Вона зазначила, що Кабінет Міністрів цього вівторка, прийняв рішення, яке дає можливість юридичного поділу даних служб.

Видання підкреслює, що згідно з меморандумом про співпрацю України та МВФ, в державі повинна завершитися реорганізація Держфіскальної служби вже у квітні наступного року. Згідно з документом, українська влада повинна скасувати певну частину юросіб, що існують у зазначеній структурі.

У документі також підкреслюється, що згідно з рекомендаціями МВФ, планується трансформувати податкову міліцію в службу фінрозслідувань, яка буде функціонувати при Мінфіні. При цьому, наголошується, що оцінювати податкові зобов’язання, як й раніше зможе лише Податкова служба. Крім того, новообраним главам служб необхідно буде протягом місяця після входження в посаду надати голові Мінфіну плани реформування та трансформації своїх організацій.

Голова міністерства фінансів підкреслила, що відомство має намір створити робочу групу, яку очолить заступник голови Мінфіну Верланов. Створення групи аргументується необхідністю створення напрацювань юридичної бази, щоб діяльність Податкової та Митної служб була повноцінною. Водночас, Маркарова підкреслює, що однією з головних труднощів у процесі реформування ДФС стане залучення на посаду керівників служб професіоналів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*