Волинська облрада тимчасово заборонила російську мову

Offshoreview.eu

Інформагентство «Українські Новини» передає, що Волинська облрада ухвалила рішення про введення мораторію, згідно з яким тимчасово забороняється застосовувати публічно культурний продукт російською. Даний мораторій був підтриманий 20 грудня на черговій сесії облради.

Волинська обласна рада зобов’язала облдержадміністрацію прийняти низку заходів, для донесення інформації про мораторій до громадськості. Таким чином, обласна рада пропонує створити міжвідомчу робочу групу, мета якої полягає в роз’ясненні для осіб як фізичних, так і юридичних, про зупинення застосування російської мови в культпродуктах на території Волині.

Відзначається, що тимчасове зупинення застосування в суспільстві контенту російською мовою у різних своїх проявах на Волині триватиме до того часу, доки окупанти не покинуть територію нашої держави. Також рада рекомендує й органам місцевої влади в області прийняти подібні рішення про мораторій.

Нагадаємо, що раніше облрада Львівщини у вересні вже ввела мораторій на суспільне використання культпродукта російською мовою.

Також на Харківщині 13 грудня російська мова втратила свій регіональний статус, рішенням більшості депутатів обласної ради.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*