Швейцарія: у нас немає активів Януковича в банках країни

Cryptonomica.info

У своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» прес-секретар Олександра Януковича Юрій Кірасир повідомив про відповідь від швейцарського уряду відносно наявності рахунків екс-президента на території держави. Таким чином, влада прислала відповідь, що спростовує інформацію про те, що екс-голова України є власником активів у Швейцарії.

Юрій Кірасир заявив, що кілька ЗМІ нещодавно написали про наявність рахунків у швейцарських банках, які належать Віктору Януковичу, а також про те, що вони були заморожені. У відповідь на це, англійські юристи колишнього українського лідера, з компанії «JHA LLP», направили запит до влади Швейцарської Конфедерації, у відповідь, на який держава повинна була надати інформацію про підтвердження або спростування представленого факту у ЗМІ.

Влада швейцарської держави надіслала офіційну відповідь, в якій говорилося про відсутність будь-яких активів або рахунків, що належать Януковичу, на території держави, тим більше про їх заморожування. Більш того, у відповіді додавалася інформація про те, що процес заморожування рахунків стосується інших осіб, які перераховані у Додатку до відповідної постанови. Крім цього, уряд Швейцарії так і не вказав, хто є власником «70 мільйонів швейцарських франків», які відмічалися у повідомленні з боку відповідача.

Для підтвердження даних Юрій Кірасир опублікував відповідь Швейцарії на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*