Експерт: нинішня Верховна Рада тільки шкодить державі

Gordonua.com

Інформагентство «ГолосUA» інформує, що експерт в галузі економіки Віктор Скаршевський зазначив, що на даний момент, згідно з Конституцією, в Україні парламентсько-президентська форма правління, однак на ділі можна помітити, що в державі ситуація зовсім інша. Він зазначив, що в парламенті в більшості випадків розглядають процеси політичного характеру, в той час, як економічним питанням не приділяється належної уваги. Так, цього четверга, депутати розглядали проблему зміни назви церкви.

Скаршевський проаналізував роботу ВРУ за поточний рік та не знайшов позитивних моментів. Так, в парламентсько-президентській державі, ВРУ реалізовує всі побажання голови держави Порошенко. Як приклад, економіст наводить ситуацію, коли розглядався державний бюджет на наступний рік. Тоді з’явилася ініціатива створення фонду Порошенка в мільярд гривень, яку в кінцевому підсумку парламентарії схвалили. Водночас, експерт вважає, що протягом останніх років депутати істотно заледащіли. Так, чисельність прийнятих депутатами проектів закону в поточному році значно зменшилася. Крім того, важливим є й той факт, що частина законів, прийнятих ВРУ тільки шкодять державі, замість того, що йти на користь.

Експерт також наголошує, що безліч законопроектів приймається Радою наосліп, при цьому, депутати часто вдаються до «кнопкодавства». Так, закон про держбюджет на наступний рік був затверджений депутатами о п’ятій ранку, при цьому, вони навіть не ознайомилися з повним текстом документа. У зв’язку з цим, законодавці наосліп схвалили створення фонду Порошенка та зміни у податковій сфері, які тягнуть за собою встановлення нульової акцизної ставки на продаж спирту парфумерним підприємствам. Таким же чином, парламентарії затвердили й закон, що передбачає воєнний стан. На думку Скаршевського, подібними дії ВРУ лише компрометує свою діяльність.

Також експерт підкреслив, що депутати не беруть до уваги й рішення КСУ щодо відновлення пільг чорнобильцям, при цьому, варто відзначити, що мова йде про суму у 703 мільярди. Водночас, депутати віддають свої голоси й за закриття низки телевізійних каналів, що лише підтверджує той факт, що у ВРУ розглядають лише політичні та цензурні питання. У зв’язку з цим, економіст наполягає, що в країні потрібно повністю перезавантажити владу, оскільки за останні роки населення країни значно збідніло, крім того, відзначено й процес деіндустріалізації держави.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*