Українська Православна Церква Московського патріархату відмовилася перейменовуватися

112.ua

Архієпископ Климент, спікер Української Православної Церкви Моспатріархату, в телевізійному ефірі заявив, що його організація відмовляється міняти назву відповідно до прийнятого днями закону.

За словами архієпископа Климента, УПЦ МП не бачить для такого перейменування підстав.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким релігійні об’єднання, керовані з Росії (яка кваліфікується у свою чергу як країна-агресор), зобов’язані вказати це в своєму найменуванні. Для цього їм відводиться певний період.

Один з авторів проекту закону, нардеп Іван Крулько, пояснив, що в разі відмови релігійної організації, яка підпадає під певні критерії, Мін’юст «автоматично» анулює реєстрацію.

Як пояснив речник УПЦ МП, новий закон не має ніякого відношення до його організації, тому що немає ніякої вказівки на управління його Церквою закордонним центром.

Раніше колишній предстоятель УПЦ Київського патріархату Філарет, чия релігійна організація провела саморозпуск після Об’єднавчого собору, заявив, що та частина УПЦ МП, яка не захоче приєднатися до новоствореної Православної церкви України, повинна буде називати себе «Російською православною церквою в Україні».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*