Генпрокуратура: рішення суду Євросоюзу по Азарову не стосується України

Dialog.ua

У Генеральній прокуратурі дали пояснення щодо інформації про відміну санкційних заходів, раніше введених Євросоюзом у відношенні екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова, в зв’язку з відповідним рішенням вищої судової інстанції ЄС.

Як пояснив А. Лисенко, спікер ГПУ, майже всі раніше знайдені активи колишніх високопосадовців з оточення Януковича, були поміщені під арешт в рамках відкритих проти них кримінальних справ в Україні та за її межами. У їх число потрапили й активи, які належать Миколі Азарову. Ці арешти проводилися незалежно від санкційних рішень Європейського Союзу та Швейцарської Конфедерації.

На поточний момент обмеження Євросоюзу продовжують діяти у відношенні тринадцяти колишніх високопоставлених чиновників. У Швейцарії ці обмеження продовжують діяти проти вісімнадцяти осіб, причетних до махінацій, корупції та інших злочинів, скоєних при президенті Януковичі.

Лисенко повідомив, що знайдені українськими правоохоронцями активи можуть повернути в країну після набрання чинності судових рішень. Також він запевнив, що скасування Судом Європейського Союзу санкційних мір відносно деяких осіб, не вплине на режим санкцій від Брюсселя.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*