Семен Семенченко: докази у справі затримання українців у Грузії – знищені

Stepup.press

Нардеп ВР Семен Семенченко розповів про поточну ситуацію із затриманими в Тбілісі українцями. За словами парламентаріїв, зараз адвокати ведуть збір доказів на захист затриманих.

Разом з родичами, за словами Семенченка, він також організував постійну передачу продуктів для українських громадян, що знаходяться під вартою.

Коментуючи слідчі дії грузинських правоохоронців, нардеп заявив, що в даний момент були знищені бойові гранати, які під час обшуків було знайдені в українських громадян під час затримання в тбіліському готелі. Також він звернув увагу на те, що до сих пір не проведені дактилоскопічні дослідження, які змушені були замовляти адвокати.

Також, за словами депутата від «Самопомочі», були зібрані свідчення низки грузинських громадян про те, що група українців дійсно відвідувала на території Грузії своїх товаришів по зброї.

Нагадаємо, що на початку поточного місяця підрозділи МВС Грузії провели спецоперацію по затриманню шістьох українців та грузинського громадянина, який перебував з ними. За твердженням місцевої поліції, при них було знайдено зброю та боєприпаси.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*