США обійдуть санкції ООН проти Пхеньяна

telegramfor.me

Представник Південної Кореї заявив, що Сполучені Штати разом з їхньою країною почали здійснювати постачання протигрипозних препаратів для Корейської Народно-Демократичної Республіки.

Раніше в Сполучених Штатах повідомили, що постачання гуманітарної допомоги Північній Кореї прискоряться після уповільнення переговорів по ситуації з ядерною зброєю КНДР.

Представники США та Республіки Корея після тривалого вивчення можливості постачання гумдопомоги Північної Кореї знайшли варіант, який виходить за рамки обмежень, введених Організацією Об’єднаних Націй у зв’язку з ядерною програмою Пхеньяна.

Вашингтон, за словами південнокорейського представника переговорного процесу, дав свою згоду на безоплатні постачання «Таміфлю» в Північну Корею. Спецпредставник Сполучених Штатів з питань КНДР Стівен Бігут висловив свою надію на те, що дане рішення зрушить «ядерні переговори» між його країною і Північною Кореєю.

Після різкої зміни північнокорейської риторики, низки зустрічей лідера КНДР з південнокорейським і американським колегами, почалися переговори про денуклеаризацію Північної Кореї. Багатосторонні переговори з цього питання в другій половині поточного року суттєво сповільнилися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*